Kapely letošního ročníku

COP (plzeň)

Po skvělé loňské premiéře Copáků na Třebsínské Zvoničce, jsme Vás nemohli zklamat.
Po velkém ohlasu diváků i v letošním roce přivítáme kapelu COP na našem festivalu.

Michal Tučný Revival

Další kapela která nám na Zvoničce zahraje bude plzeňský Michal Tučný Revival. Dala si za cíl vzkříšení mnoha krásných, a skoro zapomenutých písní. Již název seskupení Vám napoví, že vychází z tvorby fenoménu 20. století nejen české, ale i evropské countrymusic, báječného Michala Tučného.

Nové Struny

Po loňském úspěchu Vám znovu zahrají Nové Struny. Již 8 let na scéně. Muzika plná odlišných žánrů hudby, které pramení z rozdílného zaměření jednotlivých členů skupiny.

Kupa Kapela Kupa Kladno svou hudbou ohromila a zakončila loňský ročník. Proto i letos, oživí naší scénu, ve stylu americké country music.

SOUTĚŽ PRO OSADY bude probíhat i tento rok

Soutěž Děkujeme klubu Údolí Ticha a spřáteleným osadám za podporu letošního festivalu. Osady: Slavie, Proudy, Údolí Sporu, V Zahrádkách, Úsvit, Šacung, Ztracená Naděje, Havrani, Merida, Skot, Albatros, Dakota, Kadiak, Píska, Ajax, Askalona, Údolí Oddechu, Red River, Osada Starých Kamarádů a Spojené Osady Údolí Raků. V rámci letošního festivalu opět proběhne soutěž mezi jednotlivými osadami v počtu příchozích návštěvníků. Na pokladnách, při zakoupení vstupenky, budete mít možnost dát hlas své osadě. Ve 20 hodin budou hlasy sečteny a vítězná osada bude v průběhu večera vyhlášena a oceněna.