Je to tady !!! Máme pro vás aktuální program pro 14.ročník Třebsínské Zvoničky.

Kapely letošního ročníku

COP (plzeň)

Hlavní kapelou letošního festivalu bude kapela Cop. Chystáme pro vás překvapení a prodej jejich knihy Legenda jménem COP.

Michal Tučný Revival

Další kapela která nám na Zvoničce zahraje bude plzeňský Michal Tučný Revival. Dala si za cíl vzkříšení mnoha krásných, a skoro zapomenutých písní. Již název seskupení Vám napoví, že vychází z tvorby fenoménu 20. století nejen české, ale i evropské countrymusic, báječného Michala Tučného.


FOLKOVÁ HODINA 
Michal Braxatoris-Braxa + Větrno se zpěvačkou Mirkou Savčukovou


Michal Braxatoris-Braxa, hvězda folk-rockové scény se po více jak deseti letech vrací na pódia a jsme rádi, že i k nám na Třebsínskou Zvoničku.
V rámci jeho vystoupení se vám také představí finalista letošní Porty liberecké Větrno se zpěvačkou Mirkou Savčukovou.
Kapela která do letošního finále postoupila z více jak 200 kapel z celé ČR.

Grošáci

A opět po roce to u nás na Zvoničce rozbalí kapela Grošáci! 45 let na Country scéně, kapela s bohatou historií, a vůbec to na nich není vidět že 😉…….

Hana Lounová

Hana Lounová, zpěvačka s velkým hlasem, byla členkou legendární kapely Schovanky a po několika letech se osamostatnila. Zpívala v Americe a pravidelně koncertovala i ve Francii. V roce 2017 se umístila v soutěži Český slavík na celkovém 35. místě, ovšem jako nejlepší zpěvačka country. Letos se představí i u nás na Třebsínské zvoničce.

Rekonvalescence

Rekonvalescence Skupina Rekonvalescence vznikla v roce 1981. Nahrála několik písní pro Multisonic a Venkow, ale až v roce 2015 vydala své první album Johny 78. V roce 2017 se kapela zůčastnila turné k Fešáckým narozeninám, které vyvrcholilo velkým koncertem v pražské Lucerně. S kapelou přijíždí i Bezi jr. Pavel Bezouška, moderátor Country radia, který bude celý 14. ročník Třebsínké Zvoničky provázet mluveným slovem

Mustangové

Mustangové Málokterá naše hudební skupina vydržela působit na hudební scéně pět desetiletí tak, jako Mustangové. Veteráni trampské písničky se stávají legendou, protože zažili vše podstatné, co se u nás kolem tohoto žánru odehrálo. Mustangové jako staří veteráni potěší každého příznivce country a trampské písně a to i na Třebsínské Zvoničce roku 2019.

SOUTĚŽ PRO OSADY

Soutěž Děkujeme klubu Údolí Ticha a spřáteleným osadám za podporu letošního festivalu. Osady: Slavie, Proudy, Údolí Sporu, V Zahrádkách, Úsvit, Šacung, Ztracená Naděje, Havrani, Merida, Skot, Albatros, Dakota, Kadiak, Píska, Ajax, Askalona, Údolí Oddechu, Red River, Osada Starých Kamarádů a Spojené Osady Údolí Raků. V rámci letošního festivalu proběhne soutěž mezi jednotlivými osadami v počtu příchozích návštěvníků. Na pokladnách, při zakoupení vstupenky, budete mít možnost dát hlas své osadě. Ve 20 hodin budou hlasy sečteny a vítězná osada bude v průběhu večera vyhlášena a oceněna.

Pozvání pro všechny co mají rádi hudbu

Závěr Festival Třebsínská Zvonička je za dveřmi. Vážení přátelé a kamarádi, odpoledne plné pohody a skvělé muziky se blíží. Začínáme ve 14 hodin. Cop-Michal Tučný Revival-Grošáci-Braxa-Větrno-H.Lounová-Rekonvalescence-Mustangové Všechny vás ještě jednou srdečně zveme a těšíme se na přátelská setkání na Třebsínské Zvoničce. Na závěr celého večera vám, i k „tradičnímu tanci“ zahraje skvělá kapela Dixie Banjo Band