Kapely letošního ročníku

Samson Lenk

S novým cd Srdcem – k nám letos premiérově zavítá Jaroslav Samson Lenk. Přední český písničkář hudebník, zpěvák a producent. Držitel čtyř zlatých a jedné platinové desky. Za skoro 50 let na pódiu má za sebou přes 8 tisíc úspěšných koncertů.

Tomáš Linka Přímá linka

Tomáš Linka je legendou české country music na které působí přes 50 let, zejména ve skupinách Greenhorns a Fešáci. Jeho nezaměnitelný hlas a excelentní hra na foukací harmoniku, patří stále neodmyslitelně k tomu nejlepšímu, co česká country music v současnosti představuje a nabízí. Od roku 1999 vystupuje s vlastní doprovodnou skupinou Přímá linka. Skupina je složena ze známých profesionálních hudebníků


COP (plzeň)

Už třetím rokem k nám zavítá plzeňský COP. Přestože letos v termínu našeho festivalu pořádají svůj festival Jamboree přijede COP zakončit letošní 16. ročník Třebsínské Zvoničky.


Michal Tučný Revival

Chcete v dnešní době zažít koncert Michala Tučného? Rosťu Fišera a jeho Michal Tučný Revival si můžete si poslechnout a zazpívat mnoho krásných a nezapomenutelných písní.

Petr Kůs – Fámy

Na Letošním ročníku Třebsínské Zvoničky se Vám představí skladatel, hudebník a zpěvák Petr Kůs který patří už léta k předním osobnostem české (nejen) bluegrassové scény. Vedle jeho autorských projektů se skupinou Fámy jej můžeme znát ze starších nahrávek skupiny Šlapeto.

Nové Struny

Po loňském úspěšném vystoupení a diváckém ohlasu Vám znovu zahrají Nové Struny. Již 8 let na scéně. Muzika plná odlišných žánrů hudby, které pramení z rozdílného zaměření jednotlivých členů skupiny

Kupa

Kapela Kupa Kladno svou hudbou ohromila a zakončila loňský ročník festivalu. Proto i letos oživí naši scénu ve stylu americké country music.

Forget – Petr Třebický

Skupinu Forget založil v roce 2019 výborný banjista Lukáš Mayer. Kapela je složená z muzikantů, kteří mají letité zkušenosti z pódií u nás, ale i v Evropě. Forget hraje převážně české bluegrassové písničky s vlastními texty, ale i originální převzaté od skupin z USA. Hostem kapely bude v letošním roce Petr Třebický starší (KTO, Greenhorns).


SOUTĚŽ PRO OSADY

bude probíhat i tento rok

Děkujeme klubu Údolí Ticha a spřáteleným osadám za podporu letošního festivalu.

Osady: Slavie, Proudy, Údolí Sporu, V Zahrádkách, Úsvit, Šacung, Ztracená Naděje, Havrani, Merida, Skot, Albatros, Dakota, Kadiak, Píska, Ajax, Askalona, Údolí Oddechu, Red River, Osada Starých Kamarádů a Spojené Osady Údolí Raků. V rámci letošního festivalu opět proběhne soutěž mezi jednotlivými osadami v počtu příchozích návštěvníků. Na pokladnách, při zakoupení vstupenky, budete mít možnost dát hlas své osadě. Ve 20 hodin budou hlasy sečteny a vítězná osada bude v průběhu večera vyhlášena a oceněna.