Kapely

Žalman & Spol.

Další premiérové vystoupení letošního festivalu. Pavel Lohonka patří mezi české legendy. Kapela Žalman & spol. v roce 2022 startuje do další hudební sezony s novým výběrovým albem 20 nejoblíbenějších písní. Od roku 2017 hraje Spol. v sestavě Michaela Hálková, Petr Havrda a Petr Novotný.

Jaroslav Samson Lenk

Přední český písničkář hudebník Jaroslav Samson Lenk, zpěvák a producent. Držitel čtyř zlatých a jedné platinové desky. Po loňské úspěšné premiéře na Třebsínské Zvoničce a pro velký divácký ohlas    zahraje i v letošním roce. Samson si letos připravuje pro návštěvníky festivalu překvapení.

Ivan Mládek a Banjo Band

Máme velkou radost, že v letošním roce se u nás premiérově představí Ivan Mládek a jeho Banjo Band. Ivan Mládek do dnešního dne napsal více než 600 písní z nichž některé v českých zemích zlidověli (Dáša Nováková, Jožin z Bažin, Prachovské skály, Žába puk a další) natočil 13 LP, 35 CD a vyšlo mu 13 humoristických knížek.

Grošáci

A po roční pauze se k nám na Zvoničku vrací kapela Grošáci se skvělou zpěvačkou Soňou Fikarovou! Kapela, která na hudební scéně působí již od roku 1974.

Dixie Banjo Band

Letošní ročník Třebsínské Zvoničky hudebně uzavře kapela Dixie Banjo Band, která u nás už v minulosti několikrát úspěšně hrála. Pánové už se nemůžou dočkat a moc se na vás těší.

Nové Struny

Po loňském úspěšném vystoupení a diváckém ohlasu Vám znovu zahrají Nové Struny. Již 9 let na scéně. Muzika plná odlišných žánrů hudby, které pramení z rozdílného zaměření jednotlivých členů skupiny

Kupa

Kapela Kupa Kladno svou hudbou ohromila a zakončila loňský ročník festivalu. Proto i letos oživí naši scénu ve stylu americké country music.

Forget – Petr Třebický

Skupinu Forget založil v roce 2019 výborný banjista Lukáš Mayer. Kapela je složená z muzikantů, kteří mají letité zkušenosti z pódií u nás, ale i v Evropě. Forget hraje převážně české bluegrassové písničky s vlastními texty, ale i originální převzaté od skupin z USA. Hostem kapely bude v letošním roce Petr Třebický starší (KTO, Greenhorns).


SOUTĚŽ PRO OSADY

bude probíhat i tento rok

Děkujeme klubu Údolí Ticha a spřáteleným osadám za podporu letošního festivalu.

Osady: Slavie, Proudy, Údolí Sporu, V Zahrádkách, Úsvit, Šacung, Ztracená Naděje, Havrani, Merida, Skot, Albatros, Dakota, Kadiak, Píska, Ajax, Askalona, Údolí Oddechu, Red River, Osada Starých Kamarádů a Spojené Osady Údolí Raků. V rámci letošního festivalu opět proběhne soutěž mezi jednotlivými osadami v počtu příchozích návštěvníků. Na pokladnách, při zakoupení vstupenky, budete mít možnost dát hlas své osadě. Ve 20 hodin budou hlasy sečteny a vítězná osada bude v průběhu večera vyhlášena a oceněna.