Poděkování za podařený 15.ročník festivalu

Kapely letošního ročníku

COP (plzeň)

Po skvělé loňské premiéře Copáků na Třebsínské Zvoničce, jsme Vás nemohli zklamat.
Po velkém ohlasu diváků i v letošním roce přivítáme kapelu COP na našem festivalu.

Nezmaři

Pavel Zajíc, Pavel Drengubák, Tonda Hlaváč, Šárka Benetková. Jedna z nejlepších vokálních skupin u nás, držitelé dvou Zlatých klíčů (tato prestižní cena se uděluje pro nejlepší skupinu roku v kategorii folk a country). Folková skupina Nezmaři Vám bude letos hrát i na Třebsínské Zvoničce.

Michal Tučný Revival

Další kapela která nám na Zvoničce zahraje bude plzeňský Michal Tučný Revival. Dala si za cíl vzkříšení mnoha krásných, a skoro zapomenutých písní. Již název seskupení Vám napoví, že vychází z tvorby fenoménu 20. století nejen české, ale i evropské countrymusic, báječného Michala Tučného.

Grošáci

A opět po roce to u nás na Zvoničce rozbalí kapela Grošáci! 46 let na Country scéně, kapela s bohatou historií, a vůbec to na nich není vidět že 😉…….

Gladly S.W.

Kladenská kapela Gladly S.W., vítěz soutěže talent Country radia (2010), hudebního poháru Country rádia (2010 a 2012). Kapela sbírající úspěchy v anketách kladenského deníku Vám letos zahraje i na Třebsínské Zvoničce.

Grass Road

Grass Road Letošní 15. ročník Třebsínské Zvoničky zahájí. Pražská bluegrassová kapela Grass Road, jako host jejich programu vystoupí Petr Třebický starší z legendární kapely K.T.O.

Nové Struny

Nové Struny již 7 let na scéně. Muzika plná odlišných žánrů hudby, které pramení z rozdílného zaměření jednotlivých členů skupiny.

Milan Pitkin


Milan Pitkin, český herec a komik, s Ivanem Mládkem působil v kapele Banjoband. Tentokrát s kytarou…
…a vo tom to je.

Kupa

Ve stylu americké country music Vám zahraje kapela Kupa Kladno.

SOUTĚŽ PRO OSADY bude probíhat i tento rok

Soutěž Děkujeme klubu Údolí Ticha a spřáteleným osadám za podporu letošního festivalu. Osady: Slavie, Proudy, Údolí Sporu, V Zahrádkách, Úsvit, Šacung, Ztracená Naděje, Havrani, Merida, Skot, Albatros, Dakota, Kadiak, Píska, Ajax, Askalona, Údolí Oddechu, Red River, Osada Starých Kamarádů a Spojené Osady Údolí Raků. V rámci letošního festivalu opět proběhne soutěž mezi jednotlivými osadami v počtu příchozích návštěvníků. Na pokladnách, při zakoupení vstupenky, budete mít možnost dát hlas své osadě. Ve 20 hodin budou hlasy sečteny a vítězná osada bude v průběhu večera vyhlášena a oceněna.

Pozvání pro všechny co mají rádi hudbu

Závěr Festival Třebsínská Zvonička je za dveřmi. Vážení přátelé a kamarádi, odpoledne plné pohody a skvělé muziky se blíží. Začínáme o hodinu dříve tedy už ve 13:00 hodin.!!!! Cop- Nezmaři- Michal Tučný Revival- Grass Road- Grošáci- Pitkin- Nové Struny- Gladly SW- Kupa.Všechny Vás ještě jednou srdečně zveme a těšíme se na přátelská setkání osad a příznivců Třebsínské Zvoničky.