kapely ročníku 2023

——————————————————————————————————————–

Marien

Marien & Víťa Troníček patří k nejvýraznějším tvářím folkové country a trampské hudby. Trojnásobní držitelé porty a řady dalších ocenění přijedou premiérově na letošní Třebsínskou Zvoničku.

Devítka

Kapela která od roku 1992 působí na naší folkové scéně. V jejím středu je zpěvák, kytarista a skladatel Honza Brož s Jindřiškou Brožovou, kteří 15 let působili v kapele Žalman & spol.

Grošáci

I v letošním roce se k nám na Zvoničku vrací kapela Grošáci se skvělou zpěvačkou Soňou Fikarovou! Kapela, která na hudební scéně působí již od roku 1974.

Modrotisk

Bluegrass na Třebsíně. Kapela Modrotisk vás určitě zaujme strhujícím nasazením a veselou atmosférou které provází každé jejich vystoupení. Za 40 let existence vydala kapela 6 alb a hraje na velkých festivalech po celé České republice, ale i za velkou louží.

COP

Po dvou letech se k nám na festival vrací plzeňský COP v čele s Míšou Leichtem. V letošním roce se chystají opět vyprodat pražskou Lucernu na oslavu 45 let na hudební scéně.

Michal Tučný revival

Pokud chcete vrátit čas a ocitnout se na vystoupení Michala Tučného máte nejlepší příležitost. Zazpíváte si známe písničky s naším nejlepším revivalem. V hlavní roli Rosťa Fišer.

K.T.O.

Kamarádi táborových ohňů. Legendární trampská a country kapela. Byla založena už v roce 1963 jako muzikantské trio s Františkem Hackerem, který i v letošním roce přijede na Třebsínskou Zvoničku.

Zelenáči

Zelenáči spolu hrají již od roku 1974. Za tuto dobu vydali 23 dlouhohrajících desek. Na jejich vystopení posluchači slyší celý průřez tvorbou, včetně slavných hitů kapely.

Nové Struny

Po loňském úspěšném vystoupení a diváckém ohlasu Vám znovu zahrají Nové Struny. Již 10 let na scéně. Muzika plná odlišných žánrů hudby, které pramení z rozdílného zaměření jednotlivých členů skupiny.


SOUTĚŽ PRO OSADY

bude probíhat i tento rok

Děkujeme klubu Údolí Ticha a spřáteleným osadám za podporu letošního festivalu.

Osady: Slavie, Proudy, Údolí Sporu, V Zahrádkách, Úsvit, Šacung, Ztracená Naděje, Havrani, Merida, Skot, Albatros, Dakota, Kadiak, Píska, Ajax, Askalona, Údolí Oddechu, Red River, Osada Starých Kamarádů a Spojené Osady Údolí Raků. V rámci letošního festivalu opět proběhne soutěž mezi jednotlivými osadami v počtu příchozích návštěvníků. Na pokladnách, při zakoupení vstupenky, budete mít možnost dát hlas své osadě. Ve 20 hodin budou hlasy sečteny a vítězná osada bude v průběhu večera vyhlášena a oceněna.