O nás

Historie

Hudební festival Třebsínskou zvoničku vymyslelo v r.2005 několik kamarádů u dobrého zlatavého moku v místní hospůdce na zdejším náměstí. Řekli si pojďme a uděláme něco kde se budeme moc setkat se všemi kamarády z místních osad a okolí. Sportovní aktivity tu již byly,ale hudba ne. Atak vznikl tento hudební festival.Nikdo tenkrát netušil,že se stane tak oblíbeným široko daleko.Schází se zde kamarádi,trempové i kolemjdoucí od Sázavy i Vltavy.

Každým rokem druhý týden v červenci od 13:00-24:00h. je program naplněn těmi nejznámějšími kapelami v oblasti country, folku a bluegrassové hudby.Vystoupili zde COP, Michal Tučný Revival, Grošáci, Jitka Vrbová, KTO, František Nedvěd a jiní skvělí muzikanti. I tento rok tomu nebude jinak.

Jsme připraveni poskytnout Vám dospělým tak i těm nejmenším příznivcům tu nejlepší zábavu dobré jídlo a pití. Za příznivou cenu.

Děkujeme všem, kteří nás podporují v časech dobrých i zlých,všem kteří se podílejí na uspořádání této akce, kde se mají možnost lidé setkávat a mít radost ze života. DĚKUJEME.

Něco málo o historii v tomto kraji